Po celém světě dobře známý Mortimer English Club, originální program výuky angličtiny pro děti od dvou let a seniory, startuje také v Ostravě a Plzni. V těchto městech se jeho partnerem stala jazyková škola a překladatelská agentura Slůně – svět jazyků.

Mortimer se zaměřuje na výuku angličtiny pro „mrňousky“ od 2 do 4 let v programu English for Minis, pro děti ve věku od 4 do 10 let je určen English for Children. Dospělí a senioři si mohou vybrat výuku dle své úrovně v English for You.

Výuka probíhá tak, že se imituje učení mateřského jazyka. 45minutové lekce se konají jednou týdně a jsou vedeny téměř výlučně v anglickém jazyce. Základem výuky je řada zábavných her, říkanek, pohybových aktivit, zpívání a didaktických pomůcek. Větší studenti se ale učí také číst a psát. Jazyk je tak podáván a přijímán „všemi smysly“.

Zárukou kvalitního vzdělávání jsou také vlastní, po 20 let zdokonalované výukové materiály, pravidelně školení lektoři a desítky tisíc spokojených studentů po celém světě.

„Již delší dobu jsme hledali způsob, jak zařadit kurzy pro děti do portfolia našich služeb, a Mortimer English Club splňuje přesně to, co jsme očekávali. Propracovaný a současně zábavný program výuky, vyzkoušený na stovkách dětí. Kurzy pro dospělé a seniory, vedené komunikativní metodou, jsou pak dalším příjemným bonusem.“ říká Lucie Vlková z jazykové školy Slůně.

Pro všechny zájemce jsou připraveny lednové a únorové ukázkové hodiny, kde si může každý vyzkoušet, nakolik mu zajímavý koncept výuky vyhovuje. Začátek samotné výuky není pevně vázán žádnými termíny a skupinky studentů jsou tvořeny vždy po naplnění požadovaného počtu dětí nebo seniorů (4 – 8).

———————————————————-

O Mortimer English Club

Koncept Mortimer English Club vznikl před dvaceti lety v Německu. Nyní působí v 16 zemích světa, kde má celkem 330 franšízových partnerů. Nově se začal Mortimer English Club vedle České republiky rozvíjet také na Slovensku a v Polsku. Partnery nedávno získal také například v Saúdské Arábii.
Mortimer English Club je franšízový koncept, což znamená, že se rozvíjí na základě postupování licencí na určité území samostatným podnikatelům. V drtivé většině případů provozují výukové kluby ženy.

Koncept výuky Mortimer English Club používá vlastní originální výukové materiály s několikaletou návazností výuky. Jako jeden z mála na světě má ucelený program pro všechny věkové kategorie. Systematicky se věnuje také výuce angličtiny pro seniory. V Německu se například s Mortimerem učí anglicky i 80ti letí lidé.

Ve zkratce

- více než 20 let zkušeností ve výuce
- působí v 16 zemích světa, kde se učí desítky tisíc studentů
- spolupracuje s 330 franšízovými partnery
- metoda napodobující výuku mateřského jazyka
- výukové materiály, které jsou pravidelně aktualizovány a zlepšovány
- výuka v malých skupinách s individuální pozorností pro každého studenta
- široká nabídka kvalitních kurzů od nejmenších studentů až po seniory