Víte jak správně vést obchodní jednání v angličtině? Pracujete v mezinárodní společnosti a rozhovor nebo telefonát s kolegou vázne vinou vaší nedostatečné slovní zásoby? Jestliže odpověď na některou z výše uvedených otázek zní kladně, potom jste ideálním kandidátem na absolvování kurzu obchodní angličtiny, který je určen všem těm, kdo již dosáhli určité úrovně znalostí jazyka, nyní však potřebují aktivně využívat angličtinu při své práci.

„Kurzy obchodní angličtiny jsou stále oblíbenější, protože se zaměřují přímo na terminologii, se kterou klient přichází dennodenně do kontaktu. Zájemce o kurz není zahlcen termíny, které využije jen zřídka, ale dostane přesně to, kvůli čemu seminář navštívil. 26. listopadu pořádáme seminář anglické účetní terminologie, který je sestaven tak, že během jednoho dne naučíme zájemce to nejdůležitější, s čím se může v oblasti účetnictví setkat,“ tvrdí ředitel jazykové školy a překladatelské agentury Slůně – svět jazyků, Petr Pasek.

Délka výuky jen výjimečně přesáhne šest vyučovacích hodin, je proto vhodná i pro klienty, kteří jsou časově vytíženi, a nemají možnost pravidelně navštěvovat hodiny obecné angličtiny. Pro klienty, kteří z časových důvodů nemohou věnovat výuce obchodní angličtiny celý den, je možné zajistit školení pomocí programu Skype.

Najít si obchodní seminář, který nejlépe odpovídá požadavkům klienta, není v dnešní době nic složitého. Z ucelené databáze kurzů a seminářů lze vybírat na stránkách educity.cz, jazyky.com a mnoha dalších.